Jak LAUNDRY JET funguje?

Revoluční systém dopravy prádla, technologie roku v USA

Ženy oceňují - už žádné přenášení těžkých košů se špinavým prádlem do prádelny!

Pouhým stisknutím tlačítka se otevře stěnový port a spustí se centrální sací jednotka. Do portu vložíte špinavé prádlo a silný podtlak prádlo odešle přímo do vaší prádelny. Pomocí zpětné jednotky LAUNDRY JET Return můžete dokonce poslat vaše vyprané prádlo z prádelny zpátky do šatny, ložnice, nebo pokoje. LAUNDRY JET dokáže transportovat veškeré suché i mírně vlhké prádlo: košile, trička, ponožky, spodní prádlo, džíny, kalhoty, ručníky, utěrky, prostěradla, přikrývky, deky atd.

Shozový systém LAUNDRY JET se skládá ze 3 prvků:

  • Stěnový vhozový port je v ložnici, šatně, koupelně či na chodbě.
  • Nástěnná nebo skříňová sací jednotka instalovaná v prádelně.
  • Potrubí a potrubní díly, které spojují porty se sací jednotkou.


Časté dotazy a odpovědi ke shozovému systému LAUNDRY JET »

TIP: Jak ušetřit při realizaci centrálního vysavače prádla?

Montáž systému LAUNDRY JET svépomocí s odbornou technickou podporou

Systémy LAUNDRY JET jsou efektivním řešením pro jednopodlažní nebo vícepodlažní domy, penziony, ubytovny a hotely. Shoz je možné nainstalovat do nových i stávajících objektů. LAUNDRY JET byl navržen pro středně zručné montéry. Montáž je snadná a s naším návodem ji zvládnete i tzv. svépomocí a ušetříte tak za instalační práce.

Všechny potřebné díly pro kompletní realizaci shozu prádla LAUNDRY JET si můžete objednat on-line v našem e-shopu. V případě potřeby je samozřejmostí též telefonická technická podpora.


NAKUPTE SHOZ NA PRÁDLO LAUNDRY JET - JEDNODUŠE ON-LINE »

Produktové řady LAUNDRY JET

Centrální sací jednotky pro přepravu prádla ECO, PRO, PLUS a RETURN

Stačí stisknout tlačítko na vhozovém stěnovém portu a sací jednotka okamžitě dopraví špinavé oblečení z jakékoliv místnosti v domě do vaší prádelny a ušetří vám čas i energii. Spolehlivé jednotky LAUNDRY JET přepraví všechno oblečení, ložní prádlo, přikrývky i mokré ručníky. Systém LAUNDRY JET je efektivní způsob dopravy prádla a perfektní řešení pro pohybově nemocné lidi, seniory, děti a pro ty, co ocení pohodlí.

LAUNDRY JET Eco

LAUNDRY JET Eco

LAUNDRY JET Eco

LAUNDRY JET Eco

LAUNDRY JET Eco: Bílá nástěnná sací jednotka LAUNDRY JET Eco, pro prádelnu či technickou místnost, dokáže obsloužit až 3 porty. Je ideálním řešením pro malé a střední domy nebo pro ty, kteří potřebují až tři připojené porty s maximální vzdáleností 60 metrů od portu k sací jednotce. Mechanický spínač vypne jednotku za 10 sekund po odeslání prádla do prádelny. Jednotka se po naplnění automaticky vyprázdní.


LAUNDRY JET Pro

LAUNDRY JET Pro

LAUNDRY JET Pro

LAUNDRY JET Pro

LAUNDRY JET Pro: Výkonný shoz modelové řady LAUNDRY JET Pro zvládne dopravovat prádlo až ze 6 vhozových portů. Vzdálenost portu od sací jednotky s libovolným počtem kolen může být až 60 metrů. Stylová sací nástěnná jednotka LAUNDRY JET Pro je špičkovou technologií, vhodnou do jakékoliv moderní prádelny s vysokými nároky na kapacitu. Je doporučena pro střední až velké domy s větším dopravovaným objemem nejrůznějšího prádla. Inteligentní senzor přenosu oblečení vypne jednotku po odeslání prádla do prádelny. V případě, že necháte port otevřený, automaticky se sám zavře. Jednotka se po naplnění automaticky vyprázdní. Velkým nahlížecím okénkem můžete sledovat, jak jednotka pracuje.


LAUNDRY JET Plus

LAUNDRY JET Plus

LAUNDRY JET Plus

LAUNDRY JET Plus

LAUNDRY JET Plus: Sací jednotka LAUNDRY JET Plus je určena pro velké domy, penziony a hotely. Model s největší kapacitou pro dopravu prádla je navržen pro montáž do vaší vlastní skříňky, aby design zcela splynul s nábytkem vaší prádelny. Tato jednotka disponuje největším sacím výkonem ze všech nabízených shozů LAUNDRY JET. Může dopravovat prádlo až z 8 vhozových stěnových portů. Vzdálenost portu od sací jednotky s libovolným počtem kolen může být až 60 metrů. Inteligentní senzor přenosu oblečení vypne jednotku po odeslání prádla do prádelny. Pokud necháte port otevřený, automaticky se sám zavře. Jednotka se po naplnění automaticky vyprázdní.


LAUNDRY JET Return

LAUNDRY JET Return

Zpětná jednotka LAUNDRY JET Return: Pomocí zpětné jednotky můžete posílat vyprané prádlo z prádelny zpět do šatny, ložnice nebo pokoje. Tato jednotka může být jen jedna v systému. Vyberte proto nejvhodnější místnost pro její umístění. Např. zvláště užitečná je její instalace, pokud je vaše šatna v patře a prádelna v suterénu. Pak nemusíte nosit špinavé prádlo z patra dolů do prádelny a vyprané prádlo zpět nahoru do šatny. LAUNDRY JET Return má velkou dopravní kapacitu, jednotka je proto určena pro velké domy, penziony a hotely.

Jak se připojuje do centrálního shozového systému? Zpětná jednotka je napojena na hlavní potrubní rozvod u vhozového portu v šatně. Nepotřebuje samostatné napájení, protože využívá sací podtlak z hlavní sací jednotky. V prádelně je nainstalován vhozový port, který je propojen vedlejším potrubním rozvodem s jednotkou LAUNDRY JET Return. Takto nainstalovaným systémem LAUNDRY JET můžete pohodlně posílat špinavé prádlo z šatny hlavním rozvodem do prádelny a vyprané prádlo vedlejším rozvodem z prádelny zpět do šatny.


Mezinárodní ocenění systému LAUNDRY JET

Produkt roku 2017 v USA!

V roce 2017 systém LAUNDRY JET zvítězil jako nejlepší produkt - Best New Central Vacuum Product v americkém Las Vegas a získal také dvě prestižní ocenění za produkt roku Home Technology na mezinárodní výstavě NAHB v Orlandu na Floridě.

LAUNDRY JET

LAUNDRY JET


NAHORU▲

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.